Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaUsługi tartaczane
 •  

  Usługi Tartaczne

  Usługi TartaczneŚwiadczymy usługi przecierania drewna pełnowymiarowego trakiem przewoźnym w miejscu wskazanym przez klienta. Lata pracy w zawodzie powalają nam na bardzo szybkie, sprawne i bezpieczne wykonywanie zleconych przez Państwa zadań.

  Od niemal dwudziestu lat nasza firma świadczy liczne usługi tartaczne. Posiadamy szerokie doświadczenie, które pozwala nam zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jakość z jaką wykonujemy usługi tartaczne gwarantowana jest przez wysokiej klasy sprzęt którego używamy, a także wiedzę i umiejętności pracujących z nami fachowców. Dokładamy wszelkich starań, by nasza kadra pracownicza była doskonale wyszkolona technicznie i zawsze służyła Państwu dobrą radą.

  Poza standardowej oferty jaką są usługi tartaczne, proponujemy Państwu także ostrzenie pił i regeneracja brzeszczotów, które są niezbędne do sprawnej i bezpiecznej obróbki drewna.

  Usługi tartaczne u klienta

  Pośród maszyn, z których korzystamy w naszej pracy znajdują się wysoce cenione, choćby w przypadku usługi tartaczne, polegające na przecieraniu drewna pełnowymiarowego, traki przewoźne. To właśnie one pozwalają nam dostosować się do Państwa oczekiwań poprzez umożliwienie nam wykonania usługi w miejscu, które Państwo nam wskażecie. Z racji tego, iż wyposażone są one w silnik spalinowy, nie potrzebują zasilania elektrycznego, a to bardzo ułatwia pracę w terenie. To właśnie połączenie profesjonalizmu i możliwości, jakie dają nam współczesne technologie czyni naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną wśród innych dostępnych na rynku. Serdecznie zapraszamy do głębszego zapoznania się ze specyfiką naszych usług tartacznych.

  Bezpośredni numer do wykonawcy: 604 311 522

  WYJAŚNIENIA

   

   

   

   

  1006021_297267633747621_1571922654_n.jpg