Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaO nas
 • Wszystko zaczęło się w roku 1992, kiedy to zakupiliśmy pierwszy trak LT40HDE15 produkcji Wood-Mizer. Przez kolejne lata nasza firma ulegała przekształceniom aby ostatecznie przyjać formę wielobranżowego przedsiębiorstwa rodzinnego pod nazwą Firma Usługowo Produkcyjno Handlowa "WOODSTOCK" z siedzibą w Olsztynie.

  Niniejsza strona www dedykowana jest wszystkim, którzy zamierzają prowadzić lub też prowadzą działalność gospodarczą związaną z szeroko rozumianą wstępną obróbką drewna.

  Od 2005 roku jesteśmy regionalnym przedstawicielem Wood-Mizer Industries w Kole na region północno-wschodniej Polski a Punkt Obsługi Klienta Wood-Mizer Serwis Olsztyn znajduje się przy ul. Sokolej 6B.

  Nasza działalność obejmuje sprzedaż nowych i używanych traków taśmowych serii LT oraz akcesoriów i produktów przemysłowych spod znaku W M. Wykonujemy usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz regeneracji brzeszczotów. Można u nas zakupić brzeszczoty produkcji Wood-Mizer oraz części zamienne do wszystkich typów traków, bezpośrednio lub w sprzedaży wysyłkowej.

  Świadczymy także usługi przecierania drewna pełnowymiarowego trakiem przewoznym w miejscu wskazanym przez klienta oraz wydzierżawiamy traki taśmowe na czas określony osobom fizycznym bądź prawnym.

  Zapewniamy Państwa, że doświadczenie zawodowe oraz wiedza praktyczna w zakresie obsługi traków taśmowych produkcji Wood-Mizer oraz innych producentów, zdobyte w okresie ostatnich 20 lat gwarantują fachową obsługę i umożliwią Państwu rozwiązanie problemów z jakimi być może borykacie się od dawna, pod warunkiem że skontaktujecie się z nami osobiście lub telefonicznie do czego Was zachęcamy.