Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaStrona głównaprzewoźny trak taśmowy

więcej

 

Informacje kontaktowe

FUPH "Woodstock"

ul. Głogowa 1
11-041 Olsztyn

Punkt serwisowy, magazyn części zamiennych i pił taśmowych

ul.Sokola 6 B
11-041 OLSZTYN

Tel./fax 089 5273225

email: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Mój stan

 
kontakt
 • Trak taśmowy

  Przewoźny trak taśmowyJedną ze sztandarowych maszyn oferowanych przez naszą firmę jest kultowy przewoźny trak taśmowy wyprodukowany przez firmę Wood-Mizer. Jest to urządzenie o wyjątkowo szerokich możliwościach zastosowania ze względu na swą niezwykłą budowę. Umożliwia ona montaż różnych modułów uzależnionych od rodzaju pracy, jaką chcemy wykonywać na danym traku taśmowym. Przewoźny trak umożliwia działanie w dowolnym miejscu, niezależnie od krzywizny podłoża czy zasilania elektrycznego – posiada silnik spalinowy, który uniezależnia maszynę od prądu. Najbardziej znanym modelem traka taśmowego przewoźnego, wyprodukowanym przez firmę Wood-Mizer jest oferowany przez naszą firmę model LT40.

  Niezawodność przewoźnych traków taśmowych Wood Mizer

  Z racji swej długoletniej obecności na rynku, model ten jest stale udoskonalany, a dzięki temu jest coraz mniej awaryjny. Jego szerokie zastosowanie czyni go atrakcyjnym zarówno dla profesjonalnych zakładów tartacznych jak i dla Klientów poszukujących urządzenia do wykonywania drobnych prac związanych z przecieraniem drewna. Wielu ekspertów z dziedziny obróbki drewna twierdzi, iż jest to najlepszy rodzaj traku taśmowego dostępnego obecnie na rynku. Jest on bezpieczny, dokładny i niezwykle prosty w obsłudze nawet dla osób niezwiązanych na co dzień z obróbką drewna.

  Przedstawiony wyżej trak taśmowy jest jednak tylko jednym przykładem z szerokiej oferty urządzeń tartacznych, jaką przygotowaliśmy dla Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem i do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.

  MASZYNY BRZESZCZOTY KONTAKT