Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaMaszynyTrakiTrak LT70R

Trak LT70 Remote

1351157923_main_lt70r.jpg

LT70 Remote, łączy w sobie wysoką produktywność znanej wszystkim LT70 z systemem zdalnej kontroli oraz układem stołów i podajników materiału. System zdalnej kontroli umożliwia operatorowi wybrać optymalną pozycję do obserwacji i kontroli procesu cięcia materiału, poczynając od załadunku kłody, kończąc na odbiorze przetworzonego materiału.

Podczas projektowania traka LT70 Remote skoncentrowano się przede wszystkim na systemie sterowania maszyny i na samym procesie obróbki kłody. Zaprojektowano nowe urządzenia do załadunku kłody i do odbierania przetartego materiału. Głównym celem było zoptymalizowanie procesu cięcia i manewrowania kłodą, czego efektem jest zwiększenie wydajności maszyny. Trak ten posiada bogato wyposażony stacjonarny pulpit operatora. Znajdują się na nim manipulatory i urządzenie do ustawiania grubości cięcia. Wszystkie funkcje załadunku i cięcia wykonywane są z jednego miejsca.

Dodanie opcjonalnych stołów podawczych i odbiorczych lub wykorzystanie modułowych stołów o długości 3 m, powoduje, że LT70 Remote może być zainstalowana w większości warsztatów i hal produkcyjnych i być łatwo zintegrowana z bieżącą produkcją. LT70 Remote jest najbardziej wydajna maszyna spośród wszystkich traków z rodziny "pomarańczowej". Pod względem operacji jest on podobny do przemysłowego LT300. Przy niższych kosztach instalacji urządzenia powoduje to, że zysk z metra sześciennego przetworzonego materiału jest podobny.

Dane techniczne:
Maks. wymiary kłody
(średnica x długość)
LT70S: 95 cm x 4.8 m
LT70M: 95 cm x 6.1 m
Załadunek kłody Hydrauliczny
Posuw głowicy Elektryczny przód/tył i góra/dół
Dostępne silniki 18.5 kW elektryczny
Dostępne standardowo Podwójne bloczki prowadzące brzeszczot
Urządzenie do ustawiania grubości cięcia
System zdalnej kontroli
Sprzęgło automatyczne
System smarowania brzeszczotu
Dostępne opcjonalnie Zestaw hydrauliki Super dla ramy "M"
Korowarka
Dwukierunkowe dociski kłod

 

 

 

 

 

 

 LT70_remote.jpg